Kierunek zdrowie – zapowiedź cyklu wykładów

Plakat pierwszego plakatu zapowiadającego wykład z cyklu kierunek zdrowie 15 maja o godzinie 17Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w cyklu wykładów zdrowotnych, które będziemy organizować pod nazwą Kierunek zdrowie. Raz w miesiącu będziecie Państwo mogli wziąć udział w spotkaniu z Panią Aleksandrą Molendowską – magistrem farmacji, naturoterapeutą i dietetykiem, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia, naturalnych metod leczenia, odpowiednich nawyków żywieniowych i ogólnie – zdobyć aktualne wiadomości na temat zdrowia.

Pierwsze spotkanie prowadząca poświęci tematowi: Medycyna naturalna a choroby przewlekłe. Skuteczne strategie wspomagające leczenie.
Wykład odbędzie się w naszej bibliotece 15 maja o godzinie 17:00.

Zapisy: w bibliotece lub telefonicznie: 32 6729446, 784 397 508.