Wystawa fotografii Łukasza Bożyckiego “W krainie (nie)cierpliwych”

Plakat zapowiadający wystawę fotografii Łukasza BożyckiegoBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na wystawę fotografii Łukasza Bożyckiego “W krainie (nie)cierpliwych” przygotowaną w ramach zadania “Biblioteka na krańcach świata” w programie “Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanym ze środków MKDNiS.
Wystawa jest dostępna w Małej Galerii na Piętrze do 20 października 2021 r. w godzinach pracy biblioteki.
Osoby chcące obejrzeć wystawę prosimy o poinformowanie o tym bibliotekarza w punkcie zwrotów i wypożyczeń książek, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu