Przyłapani na czytaniu – zaproszenie do udziału w wyzwaniu

Baner wyzwania czytelniczego przyłapani na czytaniu

Dziś rozpoczyna się Tydzień Bibliotek pod hasłem: „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka”.
Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w wyzwaniu czytelniczym „Przyłapani na czytaniu”.
Kierujemy je do czytelników do 18 roku życia – tych małych i tych dużych.

Jakie są zasady?

1. Wypożycz i przeczytaj książki, których tytuł, temat lub okładka spełnia 1 z 40 kryteriów zapisanych na karcie kryteriów wyzwania „Przyłapani na czytaniu”.
  2. Tytuły i autorów przeczytanych książek zaznaczaj na karcie wyzwania „Przyłapani na czytaniu” – karta wyzwania do odbioru w bibliotece lub TUTAJ.
  3. Po każdym przeczytaniu książki otrzymasz pieczątkę na karcie wyzwania.
  4. Jedna książka może służyć do realizacji jednego kryterium z karty kryteriów wyzwania i musi być wypożyczona z biblioteki.
  5. Od maja do grudnia – to czas na przeczytanie wszystkich 12 książek.
  6. Wypełnione karty wyzwań przynieś do 30 grudnia do biblioteki, a my wylosujemy spośród nich zwycięzców.