8 maja z Przedszkolakami :-)

8 maja jest dla bibliotekarzy dniem szczególnym, ale… no właśnie – właśnie dziś chcemy podzielić się z Wami pewną małą tajemnicą… Dzięki temu, że każdego 8 maja widywaliśmy się z naszymi cudnymi czytelnikami, wypożyczając książki lub prowadząc zajęcia, czasem… zapominaliśmy, że to nasz dzień 😅
Jednak od lat jest z nami pewna Drużyna, która pamięta o nas zawsze🥰 i niejednokrotnie zaskakiwała fantastycznymi występami i pięknymi życzeniami w Dniu Bibliotekarza. Tak było i dziś, choć nie mamy możliwości Was uścisnąć. Dziękujemy wszystkim, którzy ślą do nas dziesiątki życzeń i dzielimy się tym, co przygotowała dla nas owa Drużyna. Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Łazach dzięki Wam słońce świeci dziś 2 razy jaśniej☀️, nasze buzie się śmieją 😁 a serducha się radują😍. Tęsknimy i czekamy z niecierpliwością na spotkanie! Dziękujemy, że jesteście z nami!