Warsztaty Kultura dotyku i Tablet w użyciu

Plakat zapowiadający warsztaty Kultura dotyku Plakat zapowiadający warsztaty dla seniorów Tablet w użyciu

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach zadań dofinansowanych w programie MKDNiS “Partnerstwo dla książki 2021”.

07.07.2021 r. odbędą się warsztaty “Tablet w użyciu – nowy gadżet dla seniora” w ramach projektu “Senior sm@rt – na start! dedykowane osobom w wieku 60+. Jeżeli chcecie Państwo nabyć nowe umiejętności w zakresie nowych technologii lub zgłębić już posiadane, te warsztaty są właśnie dla Was! Wystarczy przyjść lub zadzwonić do Biblioteki w Łazach (tel.: 32 67 29 446) i zarezerwować miejsce w jednej z warsztatowych grup i wziąć udział w spotkaniu.

08.07.2021 r. odbędą się popołudniowe rodzinne warsztaty “Kultura dotyku” dla dzieci w wieku 0-5 lat w ramach projektu “(Re)animujemy kulturę”. Spotkanie z zabawami sensoplastycznymi poprowadzi pani Katarzyna Sobieraj, która zaktywizuje zmysły najmłodszych. Zapisy par dziecko + rodzic/ opiekun prowadzone są w Bibliotece w Łazach. Można dokonać rezerwacji telefonicznej. W trakcie warsztatu dorośli dowiedzą się dlaczego warto dbać o dostarczanie najmłodszym określonych bodźców, dzieci natomiast wezmą udział w aktywnościach, które zaangażują kilka zmysłów – będziemy się brudzić, doświadczać, obserwować – twórczo się bawić. Zachęcamy do zabrania odzieży na zmianę dla dzieciaków.

Serdecznie zapraszamy!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Skip to content