Warsztaty w ramach projektu “(Re)animujemy kulturę” – Przyłącz się!

Informujemy, że w Bibliotece w Łazach lato pełne spotkań dla najmłodszych rozkwita. Będziemy się gimnastykować, zagościmy w świecie muzyki i zgłębimy tajniki chustonoszenia. Wszystkiemu będą towarzyszyć książki.
Zachęcamy do udziału w popołudniowych rodzinnych warsztatach dla dzieci w wieku 0-6 lat w ramach projektu „(Re)animujemy kulturę” dofinansowanych w programie MKDNiS „Partnerstwo dla książki 2021”. Przed nami 3 tygodnie pełne wrażeń. Oto zaplanowane warsztaty:
– 13.07.2021 r.: Kultura ruchu – ćwiczenia i zabawy fizjoterapeutyczne dla najmłodszych (dzieci w wieku 0-6 lat)
– 20.07.2021 r.: Kultura muzyczna – warsztaty związane ze światem dźwięków (dzieci w wieku 4-6 lat)
– 27.07.2021 r.: Kultura więzi – warsztaty chustonoszenia (dzieci w wieku 0-3 lat oraz osoby przygotowujące się do macierzyństwa).
Wystarczy przyjść lub zadzwonić do Biblioteki w Łazach (tel.: 32 67 29 446), zarezerwować miejsce w jednej z warsztatowych grup (zajęcia odbywać się będą o godz. 15:30 i 17:00) i wziąć udział w spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!
Plakat zapowiadający warsztaty Kultura ruchu Plakat zapowiadający warsztaty Kultura muzyczna Plakat zapowiadający warsztaty Kultura więzi

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu