Konkurs fotograficzny “Z książką w podróży”

Plakat zapowiadający konkurs fotograficzny Z książką w podróżyBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w  konkursie fotograficznym „Z książką w podróży” zorganizowanym w ramach zadania „Biblioteka na krańcach świata” w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2021” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Wystarczy:
– zrobić zdjęcie zgodne z tematem konkursu
– przesłać je na mail: bpmig.lazy@gmail.com
– dostarczyć do Biblioteki w Łazach formularz zgłoszenia uczestnika i oświadczenie (do pobrania poniżej)
– poczekać na wyniki głosowania
– wygrać!

Na zdjęcia i zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie (do pobrania poniżej).

DOKUMENTY DO POBRANIA:
Regulamin konkursu Z książką w podróży
Karta zgłoszenia uczestnika – konkurs Z książką w podróży
Oświadczenie uczestnika – konkurs Z książką w podróży

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu