Warsztaty Kultura zmysłów i Kultura na talerzu – zapowiedź

Plakat zapowiadający warsztaty Kultura zmysłów Plakat zapowiadający warsztaty Kultura na talerzuBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach organizowanych w ramach zadania “(Re)animujemy kulturę” dofinansowanego w programie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu “Partnerstwo dla książki 2021”.
17 sierpnia 2021 roku odbędzie się spotkanie warsztatowe “Kultura zmysłów” dla dzieci do 6 roku życia, które poprowadzi Katarzyna Sobieraj. W jego trakcie dzieci i rodzice wezmą udział w ćwiczeniach z integracji sensorycznej, angażując zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Dowiedzą się też, dlaczego tak istotne jest dostarczanie róznych bodźców od najmłodszych lat życia dzieci.
24 sierpnia 2021 roku odbędzie się spotkanie warsztatowe “Kultura na talerzu” dedykowane dzieciom w wieku 4-6 lat. Będzie to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią i nie lubią jeść. Prowadzący porozmawia w jego trakcie z dziećmi i ich rodzicami o sztuce platingu oraz o tym, jak przekonać niejadka do wartościowych potraw. Uczestnicy przygotują też piękne i zdrowe przekąski.
Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 32 6729446.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Skip to content