Ferie w Bibliotece 2022 – zapowiedź

Ferie tuż, tuż… Jeśli jeszcze nie wybraliście co zrobić z czasem wolnym, to najwyższa pora to zmienić! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza dzieci i młodzież do wspólnych spotkań, warsztatów i  zajęć, które będą bawić i uczyć, rozwijać i pozwalać dzielić się umiejętnościami. Z uwagi na obowiązujący w stan epidemii zimowe aktywności w Bibliotece w Łazach i filiach bibliotecznych prowadzimy na zapisy. Numery telefonów znajdują się na plakatach poniżej, więc zachęcamy do czytania… i telefonowania :)

Jeżeli szukacie kolejnych atrakcji, podpowiadamy: każdego dnia od 10:00 do 12:00 warto zajrzeć do KTS, a popołudniami do Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. W tym roku działamy od rana do wieczora, bo mamy wspólny plan – aktywnie i zdrowo wypoczywać :)
Serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie o maseczkach i o tym, że możemy zmienić plany z uwagi na zmieniające się obostrzenia.
Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Bibliotece w Łazach

FERIE W FILIACH BIBLIOTECZNYCH
Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 1Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 2Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 3Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 4Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 5Plakat zapowiadający ferie w 2022 w Filii nr 6

Skip to content