Spotkanie “Emocjonalne potyczki” z dr Aleksandrą Piotrowską

Plakat zapowiadający spotkanie z Aleksandrą Piotrowską 25 września 17Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na spotkanie „Emocjonalne potyczki” z dr Aleksandrą Piotrowską, które odbędzie się 25 września 2023 r. (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Moderować je będzie Gabriela Kaczyńska.
Wydarzenie organizowane jest w ramach zadania „Emocje mają moc – cykl edukacyjnych spotkań warsztatowych dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodzin” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie „Partnerstwo dla książki 2023”.
Pani Aleksandra Piotrowska jest doktorem psychologii, zajmuje się propagowaniem wiedzy psychologicznej, współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich. W trakcie spotkania podzieli się z jego uczestnikami wiedzą o tym, jak rozmawiać z dziećmi na nurtujące je problemy, aby czuły się dostrzegane i by budowały w sobie dziecięcą siłę, odwagę i wiarę w siebie.
 
Serdecznie zapraszamy rodziców, osoby pracujące z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematem.
Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Aby je zarezerwować wystarczy zadzwonić pod numer: 32 6729446 lub dokonać rezerwacji podczas wizyty w Bibliotece i odebrać darmowy bilet wstępu. Posiadanie biletu jest warunkiem wejścia na salę MOK w dniu spotkania.
 
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
Logo MKiDN
Skip to content