Moc emocji – zapowiedź spotkania autorskiego

Plakat zapowiadający spotkanie autorskie Moc emocjiW dniu 24 listopada 2023 roku w budynku KTS (Łazy, ul. Spółdzielcza 2) odbędzie się spotkanie autorskie dla przedszkolaków z Tiną Oziewicz i Aleksandrą Zając “Moc emocji”. Spotkanie realizowane jest w ramach zadania „Emocje mają moc – cykl edukacyjnych spotkań warsztatowych dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodzin”.

Tina Oziewicz to pisarka dla dzieci i młodzieży, literaturoznawczyni i tłumaczka. Jej książka pt. “Co robią uczucia” była inspiracją w w realizowanym przez naszą bibliotekę projekcie, dlatego w spotkaniu nie mogło zabraknąć ilustratorki egzemplarza Aleksandry Zając.

Logo MKiDN

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”