Wystawa fotografii Grzegorza Maciąga “JORCAJTY” – zapowiedź

Plakat zapowiadający wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Maciąga JorcajtyZapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Maciąga „JORCAJTY”, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. o godzinie 17:00 w
Galeria KTS w Łazach, ul. Spółdzielcza 2.

Grzegorz Maciąg od 2021 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego. Od 2006 roku z pełnym zaangażowaniem działa w Foto Klubie Jurassic Photo Team, a od 2013 roku tworzy i realizuje strategię Hotelu Przyjaznego Fotografii w Hotelu Fajkier Wellness SPA.
Prowadzi prelekcje i warsztaty fotograficzne, realizuje projekty artystyczne… Fotografia to dla niego praca, pasja i przygoda, o czym będziecie mogli przekonać się w piątkowe popołudnie, oglądając JORCAJTY.
Prezentowane prace zostały docenione w 2022 roku nagrodą VIVA AWARD w kategorii reportaż. JORCAJTY są fragmentem przygody z kulturą żydowską, która rozpoczęła się dla autora w 2015 roku i trwa do dziś.

Liczymy, że 12 kwietnia będziecie z nami!