Mała Książka – Wielki Człowiek – zaproszenie do udziału w akcji

Plakat informujący o kampanii mała książka wielki człowiek Plakat informujący o kampanii mała książka wielki człowiek w języku ukraińskim

Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i bibliotek kampania ,,Mała książka – wielki człowiek” jest z pewnością bardzo dobrze znana! Nowa edycja to oczywiście nowa wyprawka – w języku polskim lub ukraińskim! Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które zapisze się do Biblioteki w Łazach lub którejś z sześciu filii bibliotecznych, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Zapraszamy do odwiedzania bibliotek.
Pamiętajcie, że miłość do czytania jest prezentem na całe życie!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.