Warsztaty “Senior nie da się nabrać – o bezpieczeństwie w Internecie” – przyłącz się!

Plakat zapowiadający warsztaty o bezpieczeństwie w InternecieBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu “Senior sm@rt – na start!”. W środę 21 lipca 2021 r. w Bibliotece odbędzie się spotkanie “Senior nie da się nabrać – o bezpieczeństwie w Internecie”. W jego trakcie uczestnicy poszerzą także wiadomości na temat użytkowania tabletów. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach warsztatowych.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu