Warsztaty “Rozpocznij swoją fotoprzygodę” w ramach projektu “Senior sm@rt – na start!” – zapowiedź

Plakat zapowiadający warsztay fotograficzne dla seniorówBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu “Senior sm@rt – na start!”. 11 i 18 sierpnia 2021 roku w Bibliotece odbędą się spotkania warsztatowe “Rozpocznij swoją fotoprzygodę” i “O perspektywie w obiektywie”, które poprowadzi jeden z przedstawicieli grupy Jurassic Photo Team, fotograf Grzegorz Maciąg. W trakcie spotkań (dedykowanych osobom w wieku 60+) uczestnicy wyruszą w świat cyfrowej fotografii – dowiedzą się jak robić udane zdjęcia, poszerzą informacje o sprzęcie fotograficznym, nabytą wiedzę sprawdzą w praktyce.
Zachęcamy do udziału. Obowiązują zapisy telefoniczne: (32)6729446.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu